URBANIST

URBANIST

Îţi doreşti să faci parte dintr-o echipă dinamică cu ambiţii foarte mari? Atunci înseamnă că semănăm şi ne dorim să ne trimiţi CV-ul tău la resurse.umane@tblgrup.ro pentru a putea stabili o întâlnire.

Candidatul ideal

  • Absolvent al Facultatii de Urbanism, posesor de drept semnatura RUR.
  • Peste 5 ani experienta in domeniul proiectarii de urbanism (cu activitate demonstrabila in intocmirea documentaţiilor de urbanism PUD, PUZ, PUG, incluzând elaborarea documentaţiilor pentru avize specifice);
  • Cunostinte solide AutoCAD, ArhiCAD, Corel si alte programe de design.

Descrierea jobului:

  • Participa si coordoneaza intocmirea, in cadrul unei echipe pluridisciplinare, a documentatiilor de urbanism precum si elaborarea documentatiei pentru obtinerea avizelor necesare adoptarii acestora;
  • Planifica si urmareste procesul de avizare si adoptare a documentatiilor de urbanism si participa la toate etapele de consultare si avizare ale acestora;
  • Face parte din echipa tehnica pentru proiectele TBL ce presupun competente de proiectare de arhitectura si urbanism.

Reprezinta un plus:

  • Experienta in proiectarea de arhitectura;
  • Utilizator experimentat MS Office.
  • Cunoasterea legislatiei ce reglementeaza proiectarea in domeniul urbanistic si arhitectura;

Total Business Land este o companie dinamică, cu o activitate în permanenţă dezvoltare, prezentă pe piaţa serviciilor de consultanţă profesională în următoarele domenii: - Topografie şi cadastru general; - Servicii şi studii de mediu; - Arheologie preventiva şi studii istorice; - Proiectare urbanistică; - Servicii de consultanţă în inginerie şi dezvoltarea proiectelor; - Servicii land management. Suntem o echipă de consultanți cu competențe pluridisciplinare și cu o experiență de nivel internațional în cadrul unor proiecte industriale de cea mai înaltă complexitate. Experiența noastră precum şi ariile de expertiză complementare pe care le acoperim ne permit să îndeplinim obiectivele de business identificate împreună cu clientul. Configurăm echipe de experţi în domenii specializate, cu înalta expertiză naţională sau internaţională. Adaptăm specificul echipelor la industrii cu înaltă specializare. Mobilizăm echipe multidisciplinare care pot realiza obiective complexe şi strategiile clientului pe termen mediu şi lung.