ASISTENT MANAGER – BIROU BUCURESTI

ASISTENT MANAGER

Îţi doreşti să faci parte dintr-o echipă dinamică cu ambiţii foarte mari? Atunci înseamnă că semănăm şi ne dorim să ne trimiţi CV-ul tău la contact@tblgrup.ro pentru a putea stabili o întâlnire.

Oraș de lucru; București
Tipul job-ului: Full Time
Nivel carieră: Entry-Level (< 2 Ani), Mid-Level (2-5 Ani)
Studii: Absolvent

Candidatul Ideal

- Studii superioare
- Experiență 2 ani in activitati similare (Asistent manager, secretariat)
- Cunostinte excelente de operare PC, Microsoft Office (Word, Excel etc.)
- Capacitate de analiza si sinteza, atentie la detalii, orientare spre respectarea termenelor limita si indeplinirea obiectivelor
- Excelente abilitati de comunicare (verbala si e-mail), de multitasking, promptitudine, bun spirit organizatoric, atitudine pozitiva si proactiva, orientate care solutionarea problemelor

Descrierea jobului

- Ofera suport echipei in gestionarea documentelor in cadrul Departamentului Topografie si Cadastru
- Managementul documentelor aferente fiecarei contractari
- Tracking de documente
- Evidenta primara a cheltuielilor si beneficiilor rezultate din contractele in desfasurare
- Asigura distributia diferitelor tipuri de documente catre alte departamente / catre clienți
- Asigura suport prompt intregului departament in producerea, verificarea, transmiterea si in general gestionarea corespunzatoare in timpul si dupa incheierea proiectelor a documentatiilor in proiectele contractate, contribuind astfel la livrarea la termen si conform cerintelor beneficiarilor
- Gestioneaza facturi
- Realizeaza diverse rapoarte conform solicitarilor
- Comunica cu diferite birouri teritoriale ale firmei si cu beneficiarii daca sunt solicitati in acest scop de catre conducatorii de proiecte
- Întocmește adrese de înaintare, comunicari, formulare, etc
- Printeaza, scaneaza, indosariaza, redenumeste documente, regaseste documente si informatii solicitate de catre echipa
- Se ocupa de fluxul documentelor interne aferente departamentului
- Monitorizeaza performanta departamentului oferind suport, identifica oportunitati de crestere a eficientei si productivitatii
- Realizeaza alte activitati necesare, pe nivelul sau de competenta, conform cerintelor

Total Business Land este o companie dinamică, cu o activitate în permanenţă dezvoltare, prezentă pe piaţa serviciilor de consultanţă profesională în următoarele domenii:
- Topografie şi cadastru general;
- Servicii şi studii de mediu;
- Arheologie preventive şi studii istorice;
- Proiectare urbanistică;
- Servicii de consultanţă în inginerie şi dezvoltarea proiectelor;
- Servicii land management.