TOTAL BUSINESS LAND ANGAJEAZA ABSOLVENTI ARHITECTURA

Esti absolvent al Facultatii de Arhitectura, esti in cautarea mediului in care poti sa iti incepi cariera si sa cresti cu fiecare proiect? Te asteptam in echipa Total Business Land!
Oferim posibilitatea de a efectua stagiatura in cadrul companiei noastre.
Pozitiile sunt pentru Biroul Bucuresti.
Trimite-ne cv la resurse.umane@tblgrup.ro pentru a stabili un interviu.

Candidatul ideal

  • Este absolvent sau in an final la Facultatea de Arhitectura
  • A participat la 1-2 proiecte de arhitectura in timpul studiilor

Descrierea jobului
Ce va presupune pozitia ta:

  • Utilizarea programelor de proiectare: Autocad, Archicad; Office, Corel/Photoshop/Illustrator
  • Realizarea de proiecte in programe specifice 3D, urmate de eventuale randari
  • Realizarea de relevee de arhitectura
  • Crearea de concepte si solutii de arhitectura
  • Participarea la elaborarea de documentatii tehnice pentru disciplina arhitectura in toate fazele de proiectare: SF/DALI, PAC, POE, PTE+DE+CS
  • Participarea la intocmirea documentatiilor pentru obtinerea avizelor si autorizatiilor de la institutiile competente in vederea avizarii proiectului;
  • Reprezentarea societatii in relatiile cu autoritatile locale si centrale ce ocupa de avizarea documentatiilor de proiect
  • Asistenta tehnica din partea proiectantului pe perioada executarii lucrarilor: participarea la faze determinante, modificari ale proiectelor si intocmirea dispozitiilor de santier
  • Oferim posibilitatea de a efectua stagiatura in cadrul companiei noastre.
  • Pozitia presupune si deplasari - carnetul de conducere poate reprezenta un plus.

Total Business Land este o companie dinamică, cu o activitate în permanenţă dezvoltare, prezentă pe piaţa serviciilor de consultanţă profesională în următoarele domenii:
- Topografie şi cadastru general;
- Servicii şi studii de mediu;
- Arheologie preventive şi studii istorice;
- Proiectare urbanistică;
- Servicii de consultanţă în inginerie şi dezvoltarea proiectelor;
- Servicii land management.